1 % podatku dla Fundacji Więcej

!!! Uwaga !!!

Szanowni Państwo!

Fundacja „Energetyka na Rzecz Polski Południowej” prowadzi swoją  działalność od 1993 roku, a w 2004 roku uzyskała status  organizacji pożytku publicznego

Przekazując jeden procent swojego podatku, pomagasz Fundacji w realizacji jej celów statutowych, szczególnie w dziedzinach:

-    Ochrony zdrowia,
-    Działalności oświatowej,
-    Pomocy społecznej,
-    Kultury fizycznej i sportu,
-    Działalności kulturalnej,
-    Ochrony środowiska.

NOWOŚĆ !! Rozlicz PIT roczny Online NOWOŚĆ

Od 2018 roku, Fundacja, specjalnie dla Państwa wygody przygotowała możliwość skorzystania z aplikacji Online do rozliczania deklaracji rocznego  PIT . Aby przejść do wspomnianej aplikacji, proszę  kliknąć na poniższy BANNER.
W aplikacji zastosowano kreator, który ułatwi Państwu rozliczenie. Pod poniższym linkiem zawarty jest krótki film instruktażowy, opisujący proces wypełniania deklaracji.

Rozlicz podatek online

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.