1 % podatku dla Fundacji Więcej

Szanowni Państwo!

Fundacja „Energetyka na Rzecz Polski Południowej” prowadzi swoją  działalność od 1993 roku, a w 2004 roku uzyskała status  organizacji pożytku publicznego

Przekazując jeden procent swojego podatku, pomagasz Fundacji w realizacji jej celów statutowych, szczególnie w dziedzinach:

-    Ochrony zdrowia,
-    Działalności oświatowej,
-    Pomocy społecznej,
-    Kultury fizycznej i sportu,
-    Działalności kulturalnej,
-    Ochrony środowiska.

NOWOŚĆ !! Rozlicz PIT roczny Online NOWOŚĆ
Od tego roku, Fundacja, specjalnie dla Państwa wygody przygotowała możliwość skorzystania z aplikacji Online do rozliczania deklaracji PIT roczny. Aby przejśc do wspomnianej aplikacji, prosmy kliknąć na poniższy BANNER.
W aplikacji zastosowano kreator, który ułatki Państwu rozliczenie. Również zawarty jest pod poniższym linkiem krutkli film instruktarzowy, opisujący proces wypełniania deklaracji.

Rozlicz podatek online

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.