Szanowni Państwo,
Fundacja „Energetyka na Rzecz Polski Południowej” razem z Restauracją 7 Niebo, oraz Stowarzyszeniem Ośrodek Jeździecki Ciężkowice przyłączyła się do akcji pomocy dla uchodźców z Ukrainy.
W Ośrodku Jeździeckim w Jaworznie –Ciężkowicach, dziennie przebywa od 10 –do 14 osób z różnych stron Ukrainy. Dotychczas gościły u nas osoby z Kijowa, Charkowa, Żytomierza, Białej Cerkwi.
Zorganizowaliśmy w swoim obiekcie pokoje, które zapewniają tym ludziom minimum komfortu i intymności tak niezbędnych każdemu człowiekowi. Restauracja 7 Niebo zapewnia uchodźcom regularne posiłki. Należy wspomnieć, że przybywają do nas ludzie po wielodniowej, ciężkiej podróży, najczęściej z małymi dziećmi. Z uwagi na rosnące potrzeby zwracamy się z prośbą o udzielanie pomocy finansowej oraz rzeczowej w postaci środków czystości, oraz środków higienicznych. Powyższe rzeczy można dostarczać do Ośrodka Jeździeckiego w Jaworznie-Ciężkowicach, ul. Filomatów 37.
Darowizny prosimy wpłacać na specjalnie na ten cel wydzielony rachunek bankowy:
71 2490 0005 0000 4600 9565 4922 z dopiskiem „pomoc dla Ukrainy”.